Останні відгуки
- Закордон GO02Хочу висловити щиру подяку за високоякісне виконання перекладу та апостилю! Робота була виконана професійн...1 рік тому
- Магазин "Bottemarket"00Загальне враження:Сьогодні відвідали магазин щоб вибрати взуття для дитини. Вибір взуття дуже великий. Менед...1 рік тому
- Ремонт торгового холодильного обладнання00Після звернення до майстра ,отримала якісний оперативний ремонт мого холодильника,проблема була вирішена швидко, майстер пояснив причину несправності.Робота виконана професійно.1 рік тому
- Музичний гурт "Імпровізатори"01Сподобалось: Чудове привітання, гостям дуже сподобалось👏🔥🔥 - Загальне враження: Запальні драйвові молоді хлопці, які чудово підняли настрій та здивували гучною музикою.1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Олтан-вет"02Сподобалось: Хочу висловити подяку фахівцям клініки Олтан-вет. Уважний, ввічливий персонал. Не всі так ставля...1 рік тому
- Клініка краси "LUNA LASER"02Сподобалось:Була на багатьох процедурах в косметолога Марини, завжди отримую бажаний результат і навіть кра...1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Олтан-вет"01Не сподобалось: Жахливий сервіс та безвідповідальність по відношенню до тварин. Лікар СТАРИКОВ ОЛЕКСАНДР АН...1 рік тому
- GOLDI00Загальне враження: Нещодавно замовляла в Голді стильну куртку на весну. Крута якість за свою ціну в 1000 грн) Шв...1 рік тому
- Магазин "Фокстрот"00Сподобалось:Придбали бракований товар,який не виконує своїх прямих функцій,а саме не сушить одяг,як це пови...1 рік тому
- Столична Ювелірна Фабрика00Сподобалось: Просторий, зручний магазин. ТЦ зручно розташований , ми по дорозі на день народження заїхали і швидко обрали подарунок. Кваліфікований персонал , допомогли швидко визначитися.1 рік тому
- Студія "artmarket"00Загальне враження: Дякую за приємно проведений час, класна студія, крута організація. З задоволенням відвідаю ще1 рік тому
- Студія "artmarket"00Сподобалось:затишно, стильно, дуже привітні і приємні художниці, які зробили процес максимально комфортним і...1 рік тому
- Супермаркет "Макарон"02Вже 8 років ходимо в цей магазин. За весь час тільки хороші враження. М'ясо завжди свіже, от ні разу не було пог...1 рік тому
- Оптика "Kleiman"01Теж шок, замовив мій батько окуляри за 2300 грн. праве око 100% зору, ліве - майже не бачить, зробили лінзи однакові ...1 рік тому
- Автошкола "iDrive"01Сергій Петрович ( Bart) Професіонал своєї справи. Дуже важливо відчувати себе комфортно на навчанні, а з цією...1 рік тому
- Клініка краси "LUNA LASER"02Сподобалось: Все супер, обслуговування на висоті, все стирильно та гарно. Завжди попереджають про запис і бис...1 рік тому
- Гуртівня одноразового посуду та пакетів "ЦентрПак"01Дуже класний склад- магазин. Мене проконсультували , порекомендували товар який мене цікавив, все склали, нав...1 рік тому
- Салон-магазин "Атіта"01Однозначно рекомендую ! Обирали плитку саме тут. Хочу відмітити, що тут велетенський вибір, адекватні ціни, професійні консультанти, особливо хотіла б подякувати Еліні. Сервіс супер!1 рік тому
- Масажист "Вадим Степчук"01Массаж просто🔥 відчуття супер легкості в тілі, видно що професіонал свого діла! Буду радити всім знайомим!1 рік тому